Kwiecień 2016 r. w OWS w Celinach


Kwiecień 2016 r. w OWS w Celinach

Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe im. św. Jana Bosko w Celinach w ramach realizacji programu „Wspieranie osób starszych w integracji z młodzieżą” od stycznia organizuje popołudniowe zajęcia pod hasłem AKTYWNY SENIOR, KREATYWNY JUNIOR.

 

Miesiąc kwiecień przeznaczony był na spotkania z „filmem”. Pierwsze zajęcia rozpoczęliśmy od wyboru repertuaru.

 

Przygotowaliśmy materiały i każdy wybrał odpowiedni dla siebie obrazek, który następnie wykleił kulkami z bibuły. Na kolejnych zajęciach obchodziliśmy Światowy Dzień Czekolady. Piliśmy gorącą czekoladę i zajadaliśmy różne jej odmiany w różnych postaciach. Kolejne zajęcia przeznaczyliśmy na wykonanie ramek do naszych obrazków. Powstały piękne i kolorowe, wykonane według własnych gustów dzieła.

 

Na dwóch kolejnych zajęciach oglądaliśmy filmy pt. „Wakacje Mikołajka” oraz „Czarownica”. Obydwa te filmy przeznaczone były dla juniorów i seniorek.

 

Na jednych z zajęć piekliśmy muffinki w trzech różnych odsłonach, zarówno smakowych jak i wizualnych. Wszystkie zniknęły błyskawicznie, a to chyba oznaczało, że smakowały.

 

Na ostatnich zajęciach uczestnicy wykazali się ogromną wyobraźnią, a pozwoliły na to druciki kreatywne. Świetnie się bawiliśmy wykonując różne stworki, samochodziki, kwiatuszki, zwierzątka itp.

 

Na zajęcia w maju zapraszamy z motyczkami. Będziemy realizować zajęcia Eko-ogród.

 

Agnieszka Patoła - animator

 

Ośrodek Wsparcia jest finansowany ze środków Wojewody Małopolskiego oraz Gminy Iwanowice.

Strona używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki