Podziękowanie


Podziękowanie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Iwanowicach składa serdeczne podziękowanie wszystkim Ofiarodawcom i Sponsorom za życzliwość i hojność, które umożliwiają realizację wsparcia dla rodzin potrzebujących z naszej Gminy i tym samym gwarantują godne warunki życia, szczególnie w rodzinach wychowujących dzieci.

 

W imieniu pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz najbliższej rodziny Weroniki i Mikołaja, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Państwu Annie i Radosławowi Trill oraz Pani Kazimierze Kaźmierowskiej którzy po raz kolejny zostali sponsorami i zakupili dwa biurka oraz fotele obrotowe dla rodzeństwa. Jesteśmy również wdzięczni za zakup gry edukacyjnej, która przyniosła wiele radości Julii.

 

Dziękujemy również Państwu Joannie i Marcinowi Świątek za przekazanie łóżka oraz Państwu Monice i Grzegorzowi Świątek za podarowanie materaca, który umożliwił skompletowanie łóżka dla małego Szymona.

 

Wyrażając swą wdzięczność za zrozumienie potrzeb naszych klientów i wielkie serce, życzymy Państwu wielu sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w realizacji  życiowych marzeń.

 

Zachęcamy instytucje, zakłady pracy i osoby prywatne by włączały się do kolejnych akcji organizowanych na rzecz najbardziej potrzebujących rodzin z terenu Gminy Iwanowice.

 

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iwanowicach

Strona używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki